Minőségügyi munkatársat keresünk a Hőszig Kft.-hez Szigetvárra

Hőszig Kft.
Szigetvár
2019. 08. 22.

Minőségügyi munkatársat keresünk a Hőszig Kft.-hez Szigetvárra.

Főbb feladatok:

  • Napi termelési folyamatok minőségügyi támogatása, dokumentálása
  • Részvétel a reklamációk dokumentálásában
  • Gyártási dokumentáció ellenőrzése
  • Napi mérések nyomonkövetése, elvégzése, továbbítása a vezető felé
  • Nem-megfelelőségek kezelése a minőségügyi mérnök támogatásával
  • Közreműködés a tanúsító és vevői auditokra való felkészülésben
  • Minőségbiztosítási vezető munkájának támogatása

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség vagy termelésben szerzett minőségügyi gyakorlat
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Jó együttműködési készség
  • Jó kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzés
  • Számítógép felhasználó szintű ismerete - Microsoft Office (Excel, Word, Outlook)

Előnyt jelent:

  • Angol és/vagy német nyelvismeret

Állás típusa: Teljes munkaidő

Jelentkezés: fényképes önéletrajz megküldésével a "Jelentkezem" gombra kattintva, vagy személyesen hétfőtől péntekig 8-14ig Szigetvár, Dencsházai út 2. szám alatt.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • Főiskola
  • Egyetem

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!