Ügyfélkapcsolati tanácsadó kollégát keresünk Pécs és környékén

Marton Mária Éva Egyéni vállalkozó
Pécs és környéke
Nettó 250 000 Ft - 600 000 Ft / Hónap
2021. 04. 08.

GYFÉLKAPCSOLATI TANÁCSADÓ (Baranya megye)

Az Aegon Bitosító Zrt Magyarország egyik legjelentősebb pénzügyi, biztosítási és befektetési szolgáltatójának az értékesítési partnere.

Pécsi, komlói, mohácsi és siklósi irodánkba keresünk

ÜGYFÉLKAPCSOLATI TANÁCSADÓT.

Amennyiben szívesen dolgoznál egy innovatív csapatban, akkor küldd el részünkre fényképes szakmai önéletrajzodat, hogy kapcsolatba léphessünk Veled!

Település: Pécs, Komló, Mohács, Siklós

Foglalkozási terület: Bank/Biztosítás/Pénzintézet

Feladatok

Rád váró feladatok:

  • Ügyféligények teljeskörű kiszolgálása
  • Igényalapú pénzügyi tervezési és tanácsadási tevékenység
  • A társaság termékeinek értékesítése (biztosítási, banki, nyugdíjpénztári paletta)
  • Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
  • Meglévő szerződések kezelése, aktualizálása
  • Értékesítési célkitűzések elérése

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség (diploma vagy MNB hatósági tanúsítvány előny)
  • Mentori betanítás után képesség önálló munkavégzésre
  • Nyitottság az új technológiák alkalmazására
  • Felelősségteljes munkavégzés, kiváló problémamegoldó készség
  • Átlagon felüli kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Szorgalmas, motivált, céltudatos személyiség
  • Eredményedtől függően megduplázzuk a fizetésed

Szükséges végzettségi szint:

  • Középiskola
  • Főiskolai végzettség
  • Egyetemi végzettség

Előnyök

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási rendszer + hivatásindító támogatás
  • Minden értékesítőnek saját tanácsadói weboldal
  • Minőségi szakmai felkészítés, folyamatos fejlődési lehetőség
  • Széles termékpaletta, megbízható ügyfélkiszolgálás
  • Karrier lehetőség Inspiratív irodai környezet

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott
  • Közép vezető

Önéletrajz elküldése kötelező!