Fizikai, segéd, betanított munka

Betanított szerelői munkakörbe villamos vagy lakatos ismeretekkel rendelkező munkatársat keresünk

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Pécs és környéke
Fizetés: Bruttó 250000 - 400000 / hónap
2019. 04. 01. 15:21

Pécsi Kft. keres, betanított szerelői munkakörbe, villamos, vagy lakatos ismeretekkel rendelkező munkatársat.

B-kategoriás jogosítvány, érettségi, szerelő szakmai gyakorlat előny.

Kiemelt bérezés, utazási térítés, szakmai fejlődés lehetőségei.

Jelentezés a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok:

  • A lifteken végzendő munkák, segítő szerelői munkakörben.

Elvárások:

  • Vagy lakatos, vagy villamos jellegű szakmai ismeretek. 2-4 év munka gyakorlat.

Előnyök:

  • Utazási bérlet térítése.
  • Szakmai képzés lehetősége.8 órai munka, csak munkanapokon végzendő munka.

Amit kínálunk:

  • Kiemelt bérezés
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése